Dla Mieszkańców

Korzyści

Dolnośląska Sieć Szerokopasmowa DSS powstała z myślą o mieszkańcach Województwa Dolnośląskiego. Celem Projektu Budowy Dolnośląskiej Sieci Szerokopasmowej jest likwidacja na terenach  wiejskich i małych miast obszarów tzw. wykluczenia informacyjnego. Wykluczenie informacyjne powoduje brak lub stopniową utratę możliwości korzystania z potencjału technologii teleinformatycznych i skutkuje izolacją jednostki bądź grupy od reszty społeczeństwa.

Dzięki dostępowi do zasobów Internetu zyskujesz:

  • kontakt z bliskimi dzięki połączeniom wideo, komunikatorom internetowym, portalom społecznościowym, e-mailom;
  • dostęp do informacji dzięki nieograniczonym zasobom sieci Internet;
  • dostęp do multimediów;
  • dostęp do e-pracy, e-administracji;
  • oszczędność czasu i pieniędzy ponieważ wiele spraw możesz załatwić nie wychodząc z domu przez Internet.

DSS powstał z myślą o mieszkańcach Województwa Dolnośląskiego!

DSS powstał z myślą o TOBIE!

Znajdź operatora

Operator DSS nie świadczy usług bezpośrednio dla klientów końcowych (klientom indywidualnym, podmiotom gospodarczym), ale z myślą o mieszkańcach Województwa Dolnośląskiego Operator DSS świadczy usługi Operatorom Sieci Dostępowych (czyli lokalnym dostawcom usług Internetowych) oraz jednostkom samorządów terytorialnych.

Jeśli nie wiesz kto na Twoim terenie świadczy usługi lub miejscowość w której mieszkasz jest wykluczona cyfrowa – zostaw nam wiadomość a my postaramy się zająć tematem poprzez skojarzenie z dostępnym dostawcą usług działającym w okolicy. Zdajemy sobie sprawę z tego, że ciągle jest wiele obszarów wykluczenia cyfrowego lub miejsc z ograniczeniami dostępu do Internetu, dlatego każde Twoje zgłoszenie stanowi dla nas cenną informację i będziemy o nim pamiętać planując rozwój DSS,  aby dzięki naszej sieci takie miejsca wykluczyć.

Zgłoszenie można przesłać na e-mail: info@dssoperator.pl lub poprzez formularz kontaktowy.

Zapisz się na nasz newsletter aby śledzić na bieżąco rozwój sieci DSS – NEWSLETTER.